V torek, 9. 4. 2024, je na OŠ Božidarja Jakca potekalo šolsko regijsko preverjanje znanja ekip prve pomoči. Našo šolsko ekipo so na preverjanju sestavljali naslednji šestošolci: Jan Škerlavaj (vodja), Jan Golja, Tai S. Kohek, David Guštin, Flora Kurat, Žan Kovačič in Sara Gaberščik. Osvojili so odlično 4. mesto. Poleg prve pomoči so bile na počivališčih organizirane tudi zabavne in poučne delavnice, ki so se jih učenci z veseljem udeležili. Za glasbeno vzdušje je na koncu preverjanja poskrbel šolski bend.

Vsi učenci, ki so sodelovali na tem preverjanju se zavedajo, da je tovrstno znanje življenjskega pomena in se pridno učijo in ponavljajo, da bodo lahko svoje znanje tudi oni širili naprej. Ponosni smo na njih in veseli, da je takih učencev čedalje več.

Fotografije si lahko pogledate TUKAJ.