Z letošnjim šolskim letom smo pričeli z izvajanjem mednarodnega projekta Erasmus+ (mobilnosti zaposlenih KA1), ki je sofinanciran s  sredstvi iz Evropske Unije.  Uspešno smo se prijavili na razpis, saj so nam bile odobrene tri mobilnosti (dva izobraževalna obiska in en strukturirani tečaj). Mobilnosti smo se udeležile 3 učiteljice. Razredna učiteljica Polona Logar Avbelj, učiteljica športa Jana Kebler Zaletel in učiteljica slovenščine Anja Butala.

S projektom smo si želeli osebno in profesionalno rast. Razlog za vključitev v projekt je bila želja po razvoju šole, po izboljšanju kakovosti poučevanja ter povečanju njegove inovativnosti ter želja po nadgradnji in izboljšanju didaktičnih metod poučevanja tujih jezikov in ostalih predmetov.

Več o tem pa TUKAJ.