V času počitnic Zveza prijateljev mladine Lj.- Center in Zveza prijateljev mladine Lj.-Šiška organizirata različne pestre počitniške programe za otroke, ki se izvajajo po različnih lokacijah v Ljubljani.

Na spletni strani https://www.zavod-zlro.si/programi/zpm/ ali TUKAJ najdete bogat nabor poletnih počitniških programov za otroke in mlade v času poletnih počitnic.
Spletne prijave bodo odprli na spletni strani v ponedeljek, 17. 4. 2023 in v četrtek, 4. 5. 2023.

Možnost prijave:

• v ponedeljek, 17. 4. 2023, ob 9. uri bodo s strani ZPM odprli vse prijave programov v Ljubljani, razen sofinanciranih varstev;
  • v četrtek, 4. 5. 2023, ob 7. uri bodo s strani ZPM odprli prijavnice za sofinancirana počitniška varstva na OŠ Poljane, OŠ Danile Kumar in na Četrtni skupnosti Center.

Za več informacij je na voljo kontaktna oseba gospa Meta Barlič (ZPM); Zveza prijateljev mladine Ljubljana – Center in Zveza prijateljev mladine Ljubljana – Šiška, Trg prekomorskih brigad 1, Ljubljana

Mail: zpm.centersiska@gmail.com

Tel.: 01/ 513 26 60;    GSM: 051 267 248