Spoštovani starši,

z veseljem vam sporočam, da smo z današnjim dnem uspešno vstopili v novo šolsko leto. Obveščam vas tudi, da je na šolski spletni strani objavljen 1. del šolske publikacije s splošnimi informacijami. Drugi del, ki vsebuje koledar dejavnosti, bo objavljen v začetku oktobra po potrditvi Letnega delovnega načrta za šolsko leto 2022/23.

Sporočam vam, da smo včeraj prejeli pregled izvajalcev dejavnosti Letnega programa športa MOL, tako se bodo vsi krožki oz. interesne dejavnosti lahko začeli izvajati v ponedeljek, 12. 9. 2022, kot je bilo napovedano. Urnik krožkov bo dokončno oblikovan v naslednjem tednu.

Dodajam vam še skupno pismo za starše učencev in dijakov o preventivnem ravnanju za varno šolo, ki sta ga pripravila minister za zdravje dr. Danijel Bešič Loredan in minister za izobraževanje, znanost in šport dr. Igor Papič.

Lepo vas pozdravljam ter vam in vašim otrokom v novem šolskem letu želim vse dobro.

Barbara Kampjut, ravnateljica