Dodatni in dopolnilni pouk v šolskem letu 2023/2024 – Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana

Dodatni pouk je namenjen nadarjenim učencem, učencem, ki se pripravljajo na tekmovanja in tistim učencem, ki se želijo seznaniti z izbrano snovjo na zahtevnejši ravni.

Dopolnilni pouk je namenjen učencem, ki imajo zaradi odsotnosti ali iz kakšnega drugega razloga težave s snovjo.

Šola izvaja tudi individualno in skupinsko pomoč učencem, ki imajo učne težave, in nadarjenim učencem. Za tako obliko dela se pri posameznih učencih odločimo ob sodelovanju staršev, razredničarke in šolske svetovalne službe. Izvajamo tudi dodatno strokovno pomoč učencem s posebnimi potrebami na podlagi odločbe o usmeritvi otroka s posebnimi potrebami.